SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kontaktinfo Föreningsdomare Fotboll
Namn Telnr E-post Dömer
Shan Norman 070-624 04 34 5 och 7-manna
Albin Karlsson 076-1440348 3, 5 och 7-manna
Albin Lindahl 072-3411510 albin02@edu.umea.se 3, 5 och 7-manna
Alex Götheson 070-5513028 alex.gotheson@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Alfred Nilsson 070-2712122 3, 5 och 7-manna
Alfred Westerlund 070-2386865 affe4224@icloud.com 3, 5 och 7-manna
Arvid Bergström 073-0397739 arrabarrao@outlook.com 3, 5 och 7-manna
Arvid Forsgren 072-2111045 3, 5 och 7-manna
Axel Forsgren 072-2111010 3, 5 och 7-manna
Emma Sandgren 070-3855110 emma.sandgren06@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Erik Nygren 070-6007848 3, 5 och 7-manna
Felix Mattsson 072-2056235 3, 5 och 7-manna
Filip Andersson 073-8802813 3, 5 och 7-manna
Joakim Johansson 070-6950215 3, 5 och 7-manna
joel Wallsson 070-9795974 3, 5 och 7-manna
Johannes Toots 072-7242060 3, 5 och 7-manna
Laura Rudehäll 076-7813941 3, 5 och 7-manna
Leo Lindgren 070-5452925 3, 5 och 7-manna
Liam Sundgren 073-8196167 3, 5 och 7-manna
Linnea Wikström 072-2261717 andreas.vikstrom@sca.com 3, 5 och 7-manna
Malou Nilsson Hallin 070-6666698 malounh@icloud.com 3, 5 och 7-manna
Noah Niemi Bergström 073-6405548 noahniemibergstrom@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Olivia Lindahl 070-9931046 olivia.lindahl05@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Olle Lundström 070-3221513 ollelun1313@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Olle Skyttberg 073-0488536 3, 5 och 7-manna
Oscar Eklund 070-2393767 3, 5 och 7-manna
Oskar Persson 070-5160415 3, 5 och 7-manna
Ossian Lindgren 070-5770607 3, 5 och 7-manna
Paulina Lindahl 070-3111146 paulinalindahl05@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Pelle Matsson 073-0589507 rifpatrik@gmail.com 3, 5 och 7-manna
Robin Franzèn 073-0763500 3, 5 och 7-manna
Samuel Ackemo 070-3735364 samuelackemo@hotmail.com 3, 5 och 7-manna
Tatiana Rudehäll 076-7814523 tatrud@edu.umea.se 3, 5 och 7-manna
Thea Danielsson 070-2218061 plocken@hotmail.com 3, 5 och 7-manna
Tindra Lidström 070-6480725 3, 5 och 7-manna
Victor Norberg 073-0206435 3, 5 och 7-manna
William Nordin 070-6261682 wilnor06@edu.umea.se 3, 5 och 7-manna
Viktor Widmark 073-380 05 88 3, 5 och 7-manna
Albin Stålfjäll 076-813 50 50 5 och 7-manna
Benjamin Liljedahl 073-069 26 48 5, 7 och 9-manna
Ellen Karlsson 070-290 69 59 5 och 7-manna
Hilda Skyttberg 072-538 51 11 5 och 7-manna
Johannes Layton 073-800 07 69 5 och 7-manna
Linn Skånberg 070-562 44 09 5 och 7-manna
Linnéa Bäckström 070-284 48 64 linneabackstrom03@gmail.com 5 och 7-manna
Nellie Liljedahl 072-150 66 56 5 och 7-manna
Oscar Lindmark 070-686 35 23 oscarlindmark1@hotmail.com 5 och 7-manna
Pelle Stenmark 070-640 31 99 5 och 7-manna
Simon Persson 070-326  26 28 5 och 7-manna
Viktor Sandström 072-742 20 96 5 och 7-manna
Clara Thunell 070-553 49 02 clara.thunell@gmail.com 5, 7 och 9-manna
Emil Rudolfsson 073-5240099 rudolfsson.emil@gmail.com 5, 7 och 9-manna
Frida Thunell                     070-553 49 05 frida.thunell@gmail.com 5, 7 och 9-manna
Lucas Widmark 073-2401883 lucas.widmark@gmail.com 5, 7 och 9-manna
Rasmus Ekström 076-7944505 rasek@edu.umea.se 5, 7 och 9-manna
Stina Johansson 073-0738029 stijoh@edu.umea.se 5, 7 och 9-manna
Tilda Lindgren 072-551 88 33 5, 7 och 9-manna
Wilma Sandgren 072-702 92 82 sandgrenwilma@gmail.com 5, 7 och 9-manna
Maia Toots 070-664 39 01 maia.toots@gmail.com 5, 7, 9 och 11-manna
Elsa Bergström 070-363 93 61 5-manna
Nellie Jacobsson 072-551 06 13 5-manna
Maja Kangas 070-623 62 73 7, 9 och 11-manna
Patrik Andersson                  070-3149630 patrik.andersson@ume.se 7, 9 och 11-manna
 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben