Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid 9-12
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:
Idrottsservice AB
090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com

För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Victor Öberg
070-553 57 39, victor@robacksif.se
eller
Kalle Öhlund
072-003 39 90, kalle@robacksif.se


Röbäcks IF - Styrelse

Robert Sondell, ordförande 

Tel. 070-305 09 04, ordforande@robacksif.se

Jenny Röckner, kassör

Tel. 070-578 28 34, kassor@robacksif.se

Johan Forsgren, ledamot och material

Tel. 070-180 85 80, material@robacksif.se

Alexandra Nordh, ledamot och sammankallande FB-sektion

Tel. 070-516 68 68, fotbollssektionen@robacksif.se

Evelina Lindgren, ledamot

Tel. 070-529 26 91, lindgrenevelina61@gmail.com

Erik Gustafsson, ledamot och sammankallande  IB-sektionen

Tel. 073-066 96 86, innebandysektionen@robacksif.se

Simon Toots, ledamot och utbildning 

072-227 00 61, simon@toots.se

Per-Håkan Sandström, ledamot RAAB-representant

Tel. 070-682 92 42, per-hakan.sandstrom@sigma.se

Hans Strand, suppleant

Tel. 070-205 20 14, haze_1977@hotmail.com

Jonas Gunnarsson, suppleant

Tel. 070-360 65 87jonasgunnarsson@outlock.com


Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com


Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se

Alexandra Nordh - sammankallande 
070-516 68 68, fotbollssektionen@robacksif.se 
Mikael Wallin 
076-807 05 96, wiwillin@hotmail.com
Gustav Strömberg 
076-801 29 04, gustav.stromberg1991@hotmail.com




Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Erik Gustafsson, sammankallande

Tel. 073-066 96 86, innebandysektionen@robacksif.se

Evelina Lindgren, 
Tel. 070-529 26 91, lindgrenevelina61@gmail.com
Marcus Lineruth - arena
072-230 79 96, marcus.lineruth@hotmail.com
Jessica Danielsson - marknad
070-307 67 65, jessicadanielsson090@gmail.com
Jonas Eriksson
jonas.ericsson@skanska.se
Maria Bergstén
maria@enetjarnnatur.se
Malin Nystedh
nystedtmalin@gmail.com
Emilia Lönn, Dam
emilia.lonn@live.se
Erik Strand, Herr
erikstrand@hotmail.com
Erik Boström, Herr
kjellerikbostrom@gmail.com


 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben