Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid 9-12
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:
Idrottsservice AB
090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com

För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Victor Öberg
070-553 57 39, victor@robacksif.se
eller
Kalle Öhlund - Finns på Elofssonhallen 8-12:30 vardagar, 12:30-16:30 Linblomman/Linneaskolan (nås ej på telefon).
072-003 39 90, kalle@robacksif.se


Röbäcks IF - Styrelse

Robert Sondell, ordförande 

Tel. 070-305 09 04, ordforande@robacksif.se

Jenny Röckner, kassör

Tel. 070-578 28 34, kassor@robacksif.se

Johan Forsgren, ledamot och material

Tel. 070-180 85 80, material@robacksif.se

Alexandra Nordh, ledamot 

Tel. 070-516 68 68, fotbollssektionen@robacksif.se

Erik Gustafsson, ledamot och sammankallande  IB-sektionen

Tel. 073-066 96 86, innebandysektionen@robacksif.se

Simon Toots, ledamot och utbildning 

072-227 00 61, simon@toots.se

Per-Håkan Sandström, ledamot RAAB-representant

Tel. 070-682 92 42, per-hakan.sandstrom@sigma.se

Hans Strand, suppleant

Tel. 070-205 20 14, haze_1977@hotmail.com

Jonas Gunnarsson, suppleant

Tel. 070-360 65 87jonasgunnarsson@outlock.com


Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com


Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se

Ida Johansson, Sammankallande 
070-282 21 47, fotbollssektionen@robacksif.se 
Emma Lilja Persson, Utbildning (gruppsamordnare) 
070-619 25 59, eoohpersson@gmail.com
Maria Engman, Utbildning
073-078 35 40, mariajohansson_78@hotmail.com
Max Lundmark, Utbildning
070-363 00 26, mmaxl_96@hotmail.se
Elin Jakobsson, Tävling (gruppsamordnare)
073-075 62 56, elin.marie.norberg@gmail.com
Jenny Röckner, Tävling
070-578 28 34, kassor@robacksif.se
Björn Sundgren, Laghälsa (gruppsamordnare)
070-542 92 26, sundgren10@hotmail.com
Lars Sjöqvist, Laghälsa
070-250 21 48, sjoquist77@gmail.com
Clara Thunell, Laghälsa
070-553 49 02, clara.thunell@gmail.com
Tilda Lindgren, Laghälsa
072-551 88 33, tilda.lindgren04@gmail.com
Simon Rudolfsson, Domarfrågor (gruppsamordnare)
070-252 15 55, rudolf73@hotmail.ocm
Mikael Wiklund, Domarfrågor
070-674 40 63, mikael.wiklund@udk.se
Kristoffer Stenlund, Arenafrågor
076-828 43 08, kristoffer.stenlund@blinterior.com
Ulrika Åberg, Ekonomi
070-639 50 30, ulrika.aberg@ekonominord.se
Heidi Hiltunen, Ekonomi
070-151 81 19, heidihiltunen@hotmail.com
Karin Johansson
070-542 74 64, karinj.1977@gmail.com
Oskar Nilsson
072-568 01 58, oskar25.nilsson@gmail.com
Mathias Jonasson
070-690 68 00, mathias.jonasson11@gmail.com

Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Erik Gustafsson, sammankallande

Tel. 073-066 96 86, innebandysektionen@robacksif.se

Evelina Lindgren, 
Tel. 070-529 26 91, lindgrenevelina61@gmail.com


 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben