Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:
Idrottsservice AB
090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com

För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Victor Öberg
070-553 57 39, victor@robacksif.se


Röbäcks IF - Styrelse

Aleksander Brännström, ordförande 

Tel. 070-388 33 10, ordforande@robacksif.se

Patrik Andersson, kassör

Tel. 070-314 96 30, kassor@robacksif.se

Robert Sondell, ledamot och material

Tel. 076-129 74 14, material@robacksif.se

Alexandra Nordh, ledamot och sammankallande FB-sektion

Tel. 070-516 68 68,  fotbollssektionen@robacksif.se

Evelina Lindgren, ledamot och sammankallande IB-sektion

Tel. 070-529 26 91, innebandysektionen@robacksif.se

Simon Toots, ledamot och utbildning 

072-227 00 61, simon@toots.se

Andreas Norén, ledamot och marknad

Tel. 070-539 82 21, Andreas_Noren@mksinst.com

Maia Toots, suppleant

070-664 39 01, maia.toots@gmail.com

Maggan Norberg, suppleant

073-841 58 62, magganjohansson@hotmail.com


Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com


Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se

Alexandra Nordh - sammankallande och utbildning
070-516 68 68, aleeex94_@hotmail.com
Mikael Wallin - arena
076-807 05 96, wiwillin@hotmail.com
Marcus Isacsson - IT-ansvarig
070-681 38 84, marcus_isacsson@hotmail.com
Gustav Strömberg - marknad
076-801 29 04, gustav.stromberg1991@hotmail.com
Elias Sahlman - ekonomi
076-818 54 93, elias_sahlman@hotmail.com



Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Evelina Lindgren, sammankallande
Tel. 070-529 26 91, lindgrenevelina61@gmail.com
Marcus Lineruth - arena
072-230 79 96, marcus.lineruth@hotmail.com
Jessica Danielsson - marknad
070-307 67 65, jessicadanielsson090@gmail.com
Jonas Eriksson
jonas.ericsson@skanska.se
Maria Bergstén
maria@enetjarnnatur.se
Malin Nystedh
nystedtmalin@gmail.com
Emilia Lönn, Dam
emilia.lonn@live.se
Erik Strand, Herr
erikstrand@hotmail.com
Erik Boström, Herr
kjellerikbostrom@gmail.com


 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben