Kommande matcher
MAJ 2018
 
25
19:00
fre
19:00    
FC Mary's Home - Röbäcks IF  -      
26
10:30
lör
10:30    
FB P05, Grubbevallen
FB P05 » 
Sandåkerns SK P05 Röd - Röbäcks IF
  -      
26
10:45
lör
10:45    
FB P08, Storsjöarena konstgräs Holmsund
FB P08 » 
Obbola IK grön - Röbäcks IF
  -      
26
13:00
lör
13:00    
FB P07, Ålidhem Arena
FB P07 » 
Gimonäs Umeå IF P07 Sofiehem/Ålidhem - Röbäcks IF P07 Röd
  -      
26
16:00
lör
16:00    
FB P07, Grubbevallen
FB P07 » 
Sandåkerns SK P07 - Röbäcks IF P07 Blå
  -      
27
09:30
sön
09:30    
FB F2010, Grubbevallen (bakom Grubbeskolan)
Sandåkerns SK F10 Vit - Röbäcks IF F10 Blå  -      
27
09:30
sön
09:30    
FB F2010, Grubbevallen (bakom Grubbeskolan)
Sandåkerns SK F10 Röd - Röbäcks IF F10 Röd  -      
27
10:15
sön
10:15    
FB F2010, Grubbevallen (bakom Grubbeskolan)
Röbäcks IF F10 Röd - Sandåkerns SK F10 Vit  -      
27
11:00
sön
11:00    
FB F2010, Grubbevallen (bakom Grubbeskolan)
Röbäcks IF F10 Blå - HTF F-10  -      
27
12:00
sön
12:00    
FB F08, Röbäcks IP
FB F08 » 
Röbäcks IF F08 Blå - Gimonäs Umeå IF F08 Tomtebo
  -      
27
13:00
sön
13:00    
FB P06, MSK ARENA
FB P06 » 
Mariehem SK ( P 06 ) vit - Röbäcks IF P 06
  -      
27
14:45
sön
14:45    
FB F05/06, Ålidhem Arena
Gimonäs UIF F06 Tomtebo - Röbäcks IF  -      
27
16:00
sön
16:00    
Herrlag Fotboll, Ersängskolan
Young Boys FC Junior - Röbäcks IF  -      
27
16:00
sön
16:00    
FB F05/06, Grubbe konstgräsplan
Sandåkerns SK F05 - Röbäcks IF  -      
27
16:10
sön
16:10    
FB Herrjunior, Umedalens IP
Umedalens IF P02 Gul - Röbäcks IF Herrjunior  -      
27
16:45
sön
16:45    
FB F07, Sävar IP
FB F07 » 
Sävar IK F07 - Röbäcks IF Blå
  -      
27
18:00
sön
18:00    
FB F09, Röbäcks IP
FB F09 » 
Röbäcks IF F09 - Täfteå IK F-09
  -      
27
18:00
sön
18:00    
FB P07, Röbäcks IP
FB P07 » 
Röbäcks IF P07 Blå - Tegs SK Fotboll P-07 Vinröd
  -      
27
19:30
sön
19:30    
FB P05, Röbäcks IP
FB P05 » 
Röbäcks IF - Sandåkerns SK P05
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2018
 
20
19:15
sön
19:15    
FB P05, Röbäcks IP
FB P05 » 
Röbäcks IF - Ersmarks IK P05
6  -  0  
20
18:30
sön
18:30    
FB F05/06, Röbäcks Arena Konstgräset Helplan
Röbäcks IF - Umeå Södra 06 Blå  -      
20
17:30
sön
17:30    
FB F08, Röbäcks IP
FB F08 » 
Röbäcks IF F08 Röd - Umeå Södra FF F-08 Gul
  -      
20
16:00
sön
16:00    
Herrlag Fotboll, Röbäcks Arena
Röbäcks IF - Team TG FF4  -  2  
20
15:00
sön
15:00    
FB F08, Täfteborg
FB F08 » 
Täfteå IK F07/08 - Röbäcks IF F08 Blå
  -      
20
15:00
sön
15:00    
FB P07, Röbäcks IP
FB P07 » 
Röbäcks IF P07 Röd - Mariehem SK (P07) Grön
  -      
20
15:00
sön
15:00    
FB P08, Röbäcks Arena Konstgräs 2.a tredjedel
FB P08 » 
Röbäcks IF - Tegs SK vinröd
  -      
20
13:30
sön
13:30    
FB F07, Röbäcks Arena Konstgräs 2.a tredjedel
FB F07 » 
Röbäcks IF Blå - Umedalens IF F07
  -      
20
13:30
sön
13:30    
FB F07, Röbäcks Arena Konstgräs 2.a tredjedel
FB F07 » 
Röbäcks IF Röd - Gimonäs Umeå IF F08 CSI svart
  -      
20
12:30
sön
12:30    
FB P06, Röbäcks Arena Konstgräs 2.a tredjedel
FB P06 » 
Röbäcks IF P 06 - Mariehems SK P 06 Grön
  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben