Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid 9-12
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:
Idrottsservice AB
090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com

För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Victor Öberg
070-553 57 39, victor@robacksif.se
Johan Bergstrand
072-0033990, johan@robacksif.se 
Nås på telefon främst förmiddagar måndag - onsdag och eftermiddagar torsdag och fredag.


Röbäcks IF - Styrelse

Johan Forsgren, ordförande 

Tel. 070-180 85 80, ordforande@robacksif.se

Emma Lilja Persson, ledamot och vice ordförande

Tel. 070-619 25 59, eoohpersson@gmail.com

Jenny Röckner, ledamot och sekreterare

Tel. 070-578 28 34, 

Alexander Lonnakko, ledamot och material

material@robacksif.se

Emma Mushi, ledamot och kassör

Tel. 070-661 18 54, kassor@robacksif.se

Per-Håkan Sandström, ledamot och RAAB-representant

Tel. 070-682 92 42, per-hakan.sandstrom@sigma.se

Robert Sondell, Suppleant

Tel. 070-305 09 04

Simon Toots, Suppleant

Tel. 072-227 00 61, simon@toots.se


Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com


Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se

Ida Johansson, Sammankallande 
070-282 21 47, fotbollssektionen@robacksif.se 
Emma Lilja Persson, Utbildning (gruppsamordnare) 
070-619 25 59, eoohpersson@gmail.com
Maria Engman, Utbildning
073-078 35 40, mariajohansson_78@hotmail.com
Elin Jakobsson, Tävling (gruppsamordnare)
073-075 62 56, elin.marie.norberg@gmail.com
Jenny Röckner, Tävling
070-578 28 34,
Björn Sundgren, Laghälsa (gruppsamordnare)
070-542 92 26, sundgren10@hotmail.com
Maria Engström, Laghälsa
070-846 67 65, mariaengstroem@hotmail.com
Simon Rudolfsson, Domarfrågor (gruppsamordnare)
070-252 15 55, rudolf73@hotmail.ocm
Mikael Wiklund, Domarfrågor
070-674 40 63, mikael.wiklund@udk.se
Ulrika Åberg, Ekonomi
070-639 50 30, ulrika.aberg@ekonominord.se 
Katarina Jonsson, Arenafrågor
070-204 56 49, kattisjonsson@hotmail.com
Anton Sandström, Arenafrågor
076-842 20 96, anton.sand@gmail.com
Mikael Persson, Arenafrågor
070-511 90 26, 84mikaelpersson@gmail.com
Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Erik Gustafsson, sammankallande

Tel. 073-066 96 86, innebandysektionen@robacksif.se

Evelina Lindgren, 
Tel. 070-529 26 91, lindgrenevelina61@gmail.com


 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben