SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
JUNI 2024
 
13
19:00
tor
19:00    
FB F2010, Vännäs IP Naturgräs
Spöland Vännäs IF F09/10 - Röbäcks IF F10  -      
14
18:00
fre
18:00    
FB F2011, Ersängsvallen
Ersboda - Röbäcks IF  -      
14
18:00
fre
18:00    
FB P2014, PåÄngen Obbola
Obbola IK P14 - Röbäcks IF 14 Blå  -      
14
18:30
fre
18:30    
FB P2011, Röbäcks IP
Röbäcks IF P11 - Täfteå IK P11  -      
14
19:00
fre
19:00    
Herrutveckling, Bergvallen
Flarkens IK - Röbäcks IF 2  -      
14
19:15
fre
19:15    
FB F2010, Sandviks IP
Sandviks IK F-10 gul - Röbäcks IF F10  -      
15
10:00
lör
10:00    
FB P/F17, Flurkmark IP
 
Sammandrag Flurkmark Tjejer - Röbäcks IF Lag Blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
FB P2014, Röbäcks Arena Gräs matchplan
Röbäcks IF 14 Röd - Ersmarks IK P 2014  -      
15
11:00
lör
11:00    
FB P/F17, Flurkmark IP
 
Sammandrag Flurkmark tjejer - Röbäcks IF - LAG RÖD  -      
15
11:45
lör
11:45    
FB P2013, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Öst - Röbäcks IF P13 Blå  -      
15
13:00
lör
13:00    
FB P2016, Röbäcks IP
Röbäcks IF Röd P16 - Hörnsjö IF 1  -      
15
13:00
lör
13:00    
FB P2016, Röbäcks IP
Röbäcks IF Blå P16 - Mariehem SK (P16) Grön 1  -      
15
13:50
lör
13:50    
FB P2016, Röbäcks IP
Mariehem SK (P16) Grön 1 - Röbäcks IF Röd P16  -      
15
13:50
lör
13:50    
FB P2016, Röbäcks IP
Hörnsjö - Mariehem Sk Grön 2  -      
15
14:00
lör
14:00    
FB F2011, Björnvallen
Dorotea IF - Röbäcks IF F-11 Röd  -      
15
14:00
lör
14:00    
FB F2014, Grubbevallen
Sandåkerns SK F14 Röd - Röbäcks IF F14   -      
15
14:40
lör
14:40    
FB P2016, Röbäcks IP
Mariehem SK (P16) Grön 2 - Röbäcks IF Blå P16  -      
15
15:15
lör
15:15    
FB P2011, Röbäcks IP
Röbäcks IF Blå - Sandåkerns SK P11 Vit  -      
16
09:30
sön
09:30    
FB F2011, Vildmannavallen IP
IFK Umeå F 12 - Röbäcks IF F12/13 Vit  -      
16
09:30
sön
09:30    
FB F2013, Vildmannavallen IP
IFK Umeå F 12 - Röbäcks IF F12/13 Vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
FB F2016, Ersängsvallen
Ersboda SK F2016 röd - Röbäcks IF Röd F16  -      
16
11:00
sön
11:00    
FB F2016, Ersängsvallen
Röbäcks IF Blå F16 - Betsele IF 1  -      
16
11:15
sön
11:15    
FB P2011, Röbäcks IP
Röbäcks IF Blå - Umeå FC Akademi P2012 Blå  -      
16
11:45
sön
11:45    
FB F2016, Ersängsvallen
Röbäcks IF Röd F16 - GUIF Tomtebogård  -      
16
11:45
sön
11:45    
FB P2013, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Väst - Röbäcks IF P13 Röd  -      
16
12:30
sön
12:30    
FB F2016, Ersängsvallen
Ersboda SK F2016 röd - Röbäcks IF Blå F16  -      
16
13:00
sön
13:00    
FB F2013, Tjärnvallen IP
Vilhelmina IK F 13/14 - Röbäcks IF F13 Röd  -      
16
13:00
sön
13:00    
FB P2015, Röbäcks IP
Röbäcks IF FP-15 Blå - Ersmarks IK P15  -      
16
14:00
sön
14:00    
Herrlag Fotboll, Tallbacka IP
Bureå IF - Röbäcks IF  -      
16
14:00
sön
14:00    
FB F2010, Röbäcks Konstgräs
Röbäcks IF - Sunnanå SK F09  -      
16
14:00
sön
14:00    
FB F2011, MSK Arena
Mariehem SK (F11) - Röbäcks IF F-11 Blå  -      
16
14:00
sön
14:00    
FB F2013, Röbäcks IP
Röbäcks IF F13 Blå - Sandåkerns SK F13 Vit  -      
16
16:00
sön
16:00    
FB P2014, Röbäcks Lilla Gräs
Röbäcks IF 14 Röd - IFK Umeå P14-Blå  -      
16
18:30
sön
18:30    
FB P2010, Röbäcks IP
Röbäcks IF P10 - Hörnefors IF P10  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JUNI 2024
 
12
19:30
ons
19:30    
FB F2009, Flurkmark IP
Flurkmarks IK/EIK - Röbäcks IF F093  -  0  
12
18:00
ons
18:00    
FB P2013, Röbäcks IP
Röbäcks IF P13 Blå - Sävar IK P13  -      
12
18:00
ons
18:00    
FB P2013, Röbäcks IP
Röbäcks IF P13 Röd - Tegsödra Umeå IF P-13 Blå lag 3  -      
11
20:00
tis
20:00    
Damlag Fotboll, Flurkmark IP
Ersmarks/FIK - Röbäcks IF0  -  2  
11
18:30
tis
18:30    
FB F2010, Röbäcks Naturgräs
Röbäcks IF F10 - Sandåkerns SK F10 Vit  -      
11
18:00
tis
18:00    
FB F2013, Röbäcks IP
Röbäcks IF F13 Blå - Vindelns IF F12-14  -      
10
20:30
mån
20:30    
Herrutveckling, Röbäcks Konstgräs
Röbäcks IF - Sandåkerns SK3  -  2  
10
19:00
mån
19:00    
FB P2011, Vännäsby Naturgräs
Spöland Vännäs IF P11 - Röbäcks IF Blå3  -  4  
10
18:30
mån
18:30    
FB P2010, Röbäcks IP
Röbäcks IF P10 - Umedalens IF P10 Gul0  -  3  
 
09
19:00
sön
19:00    
FB P2010, Sävar IP Prefab, naturgräs
Sävar IK /Täfteå IK - Röbäcks IF P1011  -  7  

  Fler spelade matcher >>
 
Våra sponsorer:
Partners till Röbäck Camp:
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben