SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid 9-12
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:

Idrottsservice AB

090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com
 
För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Johan Bergstrand
072-0033990, johan@robacksif.se 
 
 
 
Röbäcks IF - Styrelse

Johan Forsgren, ordförande (Kontaktperson motionssektionen)

Tel. 070-180 85 80, ordforande@robacksif.se

Emma Mushi, ledamot och kassör

Tel. 070-661 18 54, kassor@robacksif.se

Alekander Teir, Vice ordförande och marknad

Tel 070-388 33 10 aleksanderteir@gmail.com

Alexander Lonnakko, ledamot och material, (Kontaktperson fotbollssektionen)

material@robacksif.se

Wilma Sandgren, ledamot, representant RAAB

Tel: 072-702 92 82,  sandgrenwilma@gmail.com

Erik Gustafsson, Ledamot

Tel; 073-066 96 86, erik.gson8102@gmail.com

Rebecka Sandberg, Suppleant, Sekreterare

Tel; 070-282 46 85, rebecca_sandberg@hotmail.com

Linda Rudolfsson, Suppleant, (Kontaktperson innebandysektionen)

Tel; 0703037924, linda_38@hotmail.com

Adjungerad; Johan Bergstrand Ekonomistöd
072-0033990, johan@robacksif.se

 

Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com

 

Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se
 
Ida Johansson, Sammankallande 
Henrik Andersson
070-585 27 23, henrik12andersson@hotmail.com
Alexandra Nordh
070-516 68 68, alexandra.nordh@outlook.com
Anna Lindberg
070-172 91 59, lindberg.anna@mail.com
Maria Engman, Utbildning
070-221 00 94, mariajohansson_78@hotmail.com
Frida Halvarsson, Utbildning
070-221 92 61, halvarsson.frida@gmail.com
Elin Jakobsson, Tävling (gruppsamordnare)
073-075 62 56, elin.marie.norberg@gmail.com
Jenny Röckner, Tävling
070-578 28 34, jenny.rockner@iksu.se
Björn Sundgren, Laghälsa (gruppsamordnare)
070-542 92 26, sundgren10@hotmail.com
Maria Engström, Laghälsa
070-846 67 65, mariaengstroem@hotmail.com
Anton Sandström, Arenafrågor
076-842 20 96, anton.sand@gmail.com
Mikael Persson, Arenafrågor
Mats Näslund, Arenafrågor
072-533 52 70, mats.naslund@peab.se
Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Evelina Lindgren, sammankallande

innebandysektionen@robacksif.se

Erik Gustafsson, ekonomi 
erik.gson8102@gmail.com

Erika Olofsson, ekonomi

erika.olofsson@live.se

Aleksander Teir, laghälsa

aleksanderteir@gmail.com

Linn Vestermark, laghälsa

linnmariewes@gmail.com

Linda Rudolfsson, laghälsa

linda_38@hotmail.com

Sara Lundberg, laghälsa

saralund@hotmail.com

Maria Brandt, laghälsa

brandt_maria@outlook.com

Håkan Uusimäki, laghälsa

uusimaki78@hotmail.com

Maia Toots, nya lag/mentorskap

maia.toots@gmail.com

Robert Uhlin, nya lag

robert.uhlin@bravida.se

Mikael Lundquist, tidsfördelning

micke.lundquist@gmail.com

Anna Nordin, tidsfördelning

annanordin1976@hotmail.com

Teres Nilsson, tidsfördelning

teresnilsson@icloud.com




 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben