SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Röbäcks IF Kansli - Kontakt dagtid 9-12
Frågor gällande administration, medlemskap och fakturering:
Idrottsservice AB
090-349 34 42, robacksif@idrottsservice.com

För frågor gällande verksamhet, drift/bokning av Röbäcks Arena och övriga frågor:
Victor Öberg
070-553 57 39, victor@robacksif.se
Johan Bergstrand
072-0033990, johan@robacksif.se 



Röbäcks IF - Styrelse

Johan Forsgren, ordförande 

Tel. 070-180 85 80, ordforande@robacksif.se

Emma Lilja Persson, ledamot och vice ordförande

Tel. 070-619 25 59, eoohpersson@gmail.com

Jenny Röckner, ledamot och sekreterare

Tel. 070-578 28 34, 

Alexander Lonnakko, ledamot och material

material@robacksif.se

Emma Mushi, ledamot och kassör

Tel. 070-661 18 54, kassor@robacksif.se

Per-Håkan Sandström, ledamot och RAAB-representant

Tel. 070-682 92 42, per-hakan.sandstrom@sigma.se

Robert Sondell, Suppleant

Tel. 070-305 09 04

Simon Toots, Suppleant

Tel. 072-227 00 61, simon@toots.se


Röbäcks Arena AB

Inger Thunell, ordförande

070-344 37 03, inger_t@hotmail.com


Röbäcks IF - Fotbollssektionen
Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - fotbollssektionen@robacksif.se
 
Ida Johansson, Sammankallande 
Johanna Hadelöv
070-287 87 64, jhadelov@gmail.com
Alexandra Nordh
070-516 68 68, alexandra.nordh@outlook.com
Anna Lindberg
070-172 91 59, lindberg.anna@mail.com
Maria Engman, Utbildning
073-078 35 40, mariajohansson_78@hotmail.com
Frida Halvarsson, Utbildning
070-221 92 61, halvarsson.frida@gmail.com
Elin Jakobsson, Tävling (gruppsamordnare)
073-075 62 56, elin.marie.norberg@gmail.com
Jenny Röckner, Tävling
070-578 28 34,
Björn Sundgren, Laghälsa (gruppsamordnare)
070-542 92 26, sundgren10@hotmail.com
Maria Engström, Laghälsa
070-846 67 65, mariaengstroem@hotmail.com
Simon Rudolfsson, Domarfrågor (gruppsamordnare)
070-252 15 55, rudolf73@hotmail.ocm
Mikael Wiklund, Domarfrågor
070-674 40 63, mikael.wiklund@udk.se
Ulrika Åberg, Ekonomi
070-639 50 30, ulrika.aberg@ekonominord.se 
Anton Sandström, Arenafrågor
076-842 20 96, anton.sand@gmail.com
Mikael Persson, Arenafrågor
070-511 90 26, 84mikaelpersson@gmail.com
Röbäcks IF - Innebandysektionen

Kontakt som alltid funkar oavsett fråga - innebandysektionen@robacksif.se 


Evelina Lindgren, sammankallande

innebandysektionen@robacksif.se

Erik Gustafsson, ekonomi 
erik.gson8102@gmail.com

Erika Olofsson, ekonomi

erika.olofsson@live.se

Aleksander Teir, laghälsa

aleksanderteir@gmail.com

Linn Vestermark, laghälsa

linnmariewes@gmail.com

Linda Rudolfsson, laghälsa

linda_38@hotmail.com

Sara Lundberg, laghälsa

saralund@hotmail.com

Maria Brandt, laghälsa

brandt_maria@outlook.com

Håkan Uusimäki, laghälsa

uusimaki78@hotmail.com

Maia Toots, nya lag/mentorskap

maia.toots@gmail.com

Robert Uhlin, nya lag

robert.uhlin@bravida.se

Mikael Lundquist, tidsfördelning

micke.lundquist@gmail.com

Anna Nordin, tidsfördelning

annanordin1976@hotmail.com

Teres Nilsson, tidsfördelning

teresnilsson@icloud.com




 
Våra sponsorer:
Domarlista klicka på pipan
För felanmälan på Röbäcks Arena klicka på gubben